Kniha návštěv

Datum 13.08.2017

Vložil Melanie

Titulek "Drsňákům zdar!"

Bohužel, musím napsal pro mně hroznou zprávu. 9. srpna 2016 mi moje milovaná drsňačka Cibulka, jinak Finka z Písků, zemřela. Doma, v náručí, za přítomnosti celé její "smečky" ji její pan doktor přišel uspat napořád. Dostala 1. injekci na usnutí, 2. na "hezké sny" a po čase 3. - na zástavu i tak už slabého srdíčka. Byla to statečná bojovnice, nechtěla život vzdávat, do poslední chvíle se snažila být s námi... Bohužel, její hlavička nemohla pochopit, proč ji zrazuje to donedávna skvělé tělíčko. Mojí Cibulce (Bérušce, Tůristce, Žížalce, Fuchtličce) bylo 18 let a 5 měsíců. Pochovala jsem ji nedaleko mé první drsňačky Citušky. Vím, že tu nikdo nejsme napořád, ale i tak mi to rve srdce. Doma ticho, nikdo nevítá, nečeká u dveří, nemluví na mne svýma očima. A tak už se nesměle rozhlížím po chovatelských stanicích po třetí a už naposled(vzhledem k mému věku a zdravotnímu stavu) po úžasné hrubosrsté jezevčičce. Přeji všem, aby vám vaše zlatíčka dělala radost co nejdéle a až nastane jejich čas, netrápila se a důstojně odešla do psího nebíčka. M.

Zpět na diskuzi